Afdrukken

Puzzeltocht per fiets (zondag 11 september)

1. Gemêleerd groepje
2. Overbeek - Minkhorst
3. Harenberg - Bolt
4. De Maja's (van Maren - Jansen)
5. B en J (Britt en Jolande de Vries)
6. De Nusselders

Paintballschieten (dinsdag 13 september)

1. Henk Maalderink
2. Gijs Jolink
3. Bennie Klaassen

Dogcart-rijden voor dames (dinsdag 13 september)

1. Marjan Wolschot
2. Minka Greven
3. Ferdi Marsman

Spel voor volwassenen (dinsdag 13 september)

1. Kaily Mullink en Robert Janssen
2. Marie-France en Gerard Weijers

Vogelschieten (woensdag 14 september)

Romp: Ed Geerligs
Kop: Raymond Helmink
Rechter vleugel: Herbert Minkhorst
Linker vleugel: Sietse Witteveen
Staart: Jan Addink
Fles: Jelle Huntelaar

Ringsteken te paard (woensdag 14 september)

1. Sebastiaan Vlake
2. Wim van Hof
3. Freek Jansen
Aanvoerdersprijs: Hans Overbeek

Ringsteken per voertuig (woensdag 14 september, heren)

1. Dirk-Jan Winkelhorst
2. Pierre Seegers

Ringsteken per voertuig (woensdag 14 september, dames)

1. Henriet Klein Reesink
2. Karin Heijting

Vogelknuppelen (woensdag 14 september, dames)

Romp: Silvia Bouman
Kop: Mirjan Jimmink
Rechter vleugel: Milou Visser
Linker vleugel: Corinne Schierboom
Staart: Claudia Heijink


Optocht (dinsdag 13 september)

Grote Wagens

1. Wij fietsen hem erin (Van alles wat)
2. O-verstappen (Stan en Lynn Overbeek)
3. Wi-j goat altied deur (Zelhemseweg)

Grote Groepen

1. Extra politie-inzet (De Broezers kids)
2. Freek fix jij ff Trix? (Trix F.Xers)
3. Ga je mee verdwalen (T.I.O.P)

Kleine Groepen

1. Normaal 2.0 (Thijs, Tygo en Nils)
2. Wij zijn 2 en doen als Bielvrouwtjes mee (Bo en Saar)
3. Pottenkieker (Ellen en Fieke)

Eenlingen

1. Bamboo Bill (Thorben Weijers)
2. Pippi 2.0 (Marit Beek)

Publieksprijs

 Krattedraal (De Keet)


Ballonnenwedstrijd 2015 Woordhof

1. Franceska Ariëns (Schijndel, 70 km)
2. Stine Visscher (St. Hubert, 47 km)
3. Sytze Rexwinkel (Ravenstein, 45 km)

Eervolle vermelding voor oud-leerling: Tess Klein Gunnewiek (Dinther, 66 km) 

Ballonnenwedstrijd 2016 Woordhof

1. Eva Hupkes
2. Thom Jansen
3. Brett Uunk

Categorie: Prijswinnaars
Hits: 3740