Afdrukken

Puzzeltocht per fiets (zondagĀ 9 september)

1. De Maja's (van Maren - Jansen)
2. Morado (Fam. H. Huntelaar)
3. The Slim Basterds (Oosterink, Dreteler etc.)
4. De Broezers II
5. De Broezers I
6. Dolman Dieren (Gerbert Dolman)

Kruisboogschieten (dinsdag 11 september)

1. Cees de Dreu
2. Gerrit Oosterink (Holsen)
3. Eb Schierboom

Dogcart-rijden voor dames (dinsdag 11 september)

1. Annie Minkhorst
2. Karin Heijting
3. Suzanne Klaassen

Vogelschieten (woensdag 12 september)

Romp: Grada Besselink
Kop: Mark Levers
Rechtervleugel: Maarten Wolvetang
Linkervleugel: Jan Oosterink
Staart: Jurgen Klein Bleumink
Fles: Burgemeester Henk Aalderink

Ringsteken te paard (woensdag 12 september)

1. Norbert Jansens
2. Hinke Kok
3. Inger Witteveen

Aanvoerdersprijs: Martine Kok

Ringsteken per fiets (woensdag 12 september, dames)

1. Karin Heijting
2. Minka Greven
3. Simone Winkelhorst

Ringsteken per fiets (woensdag 12 september, heren)

1. Gerrit Dolman
2. Cees de Dreu
3. Jan Rietman

Vogelknuppelen (woensdag 12 september, dames)

Romp: Cyriel van Maren
Linker vleugel: Petra Rexwinkel
Rechter vleugel: Jolanda de Vries
Kop: Sjozette Bolt
Staart: Petra Holtman

Spel voor volwassenen (woensdag 12 september)

1. Nijn Eleven (Victor Ebbers - Jurgen Klein Bleumink)
2. Supermannen (Gerrit Kempers - Martin Faasen)
3. Eddie Baerends - Gerbrand Hilhorst


Optocht Grote Wagens (dinsdag 11 september)

1. Kermis (Zelhemseweg - Broekstraat)
2. BTW tarief (Broekstraat)
3. Circus Ratjetoe (Fam. Tankink)

Publieksprijs: BTW tarief (Broekstraat)

Optocht Grote Groepen (dinsdag 11 september)

1. Humave (Bolt - Greven etc.)
2. Afvalrace (dames Meulenbeek en co.)
3. Asbestpoetsters (Fam. Jimmink)

Optocht Kleine Groepen (dinsdag 11 september)

1. Stemwijzer (Irma en Dion)
2. News Girls (Ruth Seegers - Lieke Wolvetang)
3. Under Koffer (Bos - JansenĀ - Meulenbeek)

Optocht Eenlingen (dinsdag 11 september)

1. Snoepjesheks (Lennard Oldhuis)
2. Cowboy Thijs (Thijs Keuper)
3. Sssssst! (Roelie Vels)

Categorie: Prijswinnaars
Hits: 7429